Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu – 2017

Posted on Posted in Aktualności przedszkole

Dzień  Babci i Dziadka w  grupie „Pszczółki”

22 stycznia 2017r.  w  grupie „Pszczółki” odbyła  się uroczystość z  okazji  Dnia Babci i  Dziadka. Jak co  roku przygotowania  do  uroczystości trwały kilka  tygodni. Na  uroczystość przybyło  wiele babć i dziadków. Uroczystość  uświetniła  swoją obecnością Pani  Dyrektor Elżbieta  Kozłowska,  a  także Pani Danuta  Nowakowska, kierownik  chóru Moderato w  Barczewie. Dzieci zaprezentowały wiele  piosenek, wierszy  i  tańców dla  swoich  kochanych  dziadków.  Babcie otrzymały  od  dzieci piękne  broszki wykonane  z  materiału, a dziadkowie eleganckie muchy. Dzięki  pani Danusi zaproszeni  goście mogli przy  akompaniamencie akordeonu  zaprezentować  swoje umiejętności wokalne śpiewając pieśni znane od  pokoleń „Szła  dzieweczka”, „Zagraj  mi  stary  Cyganie”, „Zapadł cichy  wieczór” … Po części artystycznej  goście zostali  zaproszeni  do kawiarenki z  pysznymi  ciastami.

Serdecznie  dziękujemy Pani  Danucie  Nowakowskiej za  uatrakcyjnienie  uroczystości oraz  rodzicom za pomoc w  jej organizacji.

Bożena Szewc, Elżbieta Moszczyńska