Playback Show w stylu angielskim

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Szkolny Konkurs Plastyczno – Muzyczny

z Języka Angielskiego

W dniu 19 czerwca 2017 roku odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Jego organizatorkami  były pani Martyna Mrozowska oraz pani Urszula Zarembo. Do konkursu przystąpili uczniowie klas III-VI. Część plastyczna polegała na przygotowaniu plakatu o tematyce związanej z Wielką Brytanią. W części muzycznej uczniowie zaprezentowali swoje talenty śpiewając wybrane przez siebie utwory angielskojęzyczne. Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie motywacji do nauki języka angielskiego, jak również dobra zabawa.

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce – Aleksandra Jędruszczak, Aleksandra Michalska, kl. IIIa

II miejsce – Alicja i Maja Lamshoft, Amelia Albrechczyńska, kl. IIIa

III miejsce – Antoni Minko, kl. VIa

Wyniki konkursu muzycznego:

I miejsce – Jakub Mikołajczyk, kl. VI B

II miejsce – Oliwia Paczkowska i Eliza Wunderlich, kl. IVb

III miejsce – Igor Rokicki, kl. VIa

Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Martyna Mrozowska, Urszula Zarembo