Uroczystość pożegnalna klasy III

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

21 czerwca klasy trzecie uroczyście pożegnały I etap nauki.. .

30 osobowa grupa zaprezentowała się w przedstawieniu wakacyjno-pożegnalnym, podsumowując swoje dotychczasowe „plusy i minusy”, a było ich sporo…:)
Uroczystości przyglądali się zaproszeni goście, rodzice. Otrzymali oni podziękowania za wsparcie wychowawców i okazaną im pomoc. Każdemu dziecku wręczono upominki w postaci książek, fotoksiążek oraz wszelkie tytuły, odznaczenia i medale…za tzw.całokształt(z przymrużeniem oka). Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców.
Dodatkową niespodzianką w klasie 3a, była pożegnalna prezentacja przygotowana przez wychowawczynię Beatę Sierpińską…niejedna łezka poleciała…Oto kilka fotek z tego dnia…

Beta Sierpińska, Iwona Sosnowska