Konkurs piosenki patriotycznej – 2017

Posted on Posted in Aktualności przedszkole

Konkurs  piosenki patriotycznej „Kocham swoją  Ojczyznę” – Lamkowo  2017

27 listopada 2017r. odbył  się po raz drugi gminny  konkurs  piosenki  patriotycznej „Kocham  swoją  Ojczyznę”  w Niepublicznym  Przedszkolu „Warmińska  Bajka” w Lamkowie.  Do konkursu przygotowywaliśmy  się  kilka tygodni.  20 listopada 2017r.   w grupie  „Pszczółki” odbyły się eliminacje do konkursu. Na konkurs  wytypowano Nadię Nowak i Oliwię Tłoczkowską . Z grupy „Motyle”  w konkursie  wzięła  udział Joanna  Chałkowska.  Brawurowym  wykonaniem  piosenki  „Biały  krzyż”  i sceniczną  oprawą  I nagrodę wyśpiewała  Nadia Nowak. Gratulujemy talentu. Wysłuchaliśmy  także kilku utworów  w wykonaniu  artystów  z  Kapeli „Ojdana”, którzy   jednocześnie  byli członkami  jury.  Gratulujemy dziewczynkom   wspaniałego  występu.  Dziękujemy  jednocześnie rodzicom P. Chałkowskiemu i  P. Nowak za przywiezienie dzieci na konkurs,  a organizatorom za miłe przyjęcie.

Bożena Szewc, Teresa  Okulicz