Uroczystość rozpoczęcia roku szk. 2018/19

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Dzwonek woła nas do klas!

Minął wakacyjny czas. Pogoda w lipcu i sierpniu zagwarantowała nam dużo słońca, dając tym samym możliwość aktywnego wypoczynku. 3 września uczniowie naszej szkoły uczestnicząc w uroczystych apelach rozpoczęli wraz z Panią Dyrektor, nauczycielami i pracownikami szkoły kolejny szkolny rok.

Z uwagi na dużą liczbę uczniów naszej szkoły odbyły się dwa uroczyste apele. Pierwszy o 8.00 dla uczniów klas I-IV i drugi, po Mszy św., o godz. 10.00 dla uczniów klas V-VIII.

Pani Dyrektor Elżbieta Kozłowska przedstawiła uczniom i rodzicom nowych nauczycieli. Na czas nieobecności pani Aleksandry Kaczyńskiej języka polskiego uczyć będzie pani Danuta Piper, pana Sylwestra Wyłupskiego zastępuje pan Mariusz Sawczuk, nauczycielem przyrody, biologii i chemii jest pani Jolanta Szewczak, germanistką – pani Joanna Emilian, która również otoczy opieką dzieci i młodzież na świetlicy. Nauczycielem wspomagającym naukę w kl. Va została pani Eliza Dmochowska. Zyskaliśmy także nowego nauczyciela religii. Jest nim pan Daniel Jaśkiewicz. Edukacji dla bezpieczeństwa uczyć będzie pan Zbigniew Kalisz. Pan Hubert Dobrzyński, nauczyciel w-f,  pozostaje z nami nadal.