DZIEŃ KROPKI – 2019

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

DZIEŃ KROPKI . … .  😉

Już po raz kolejny świętowaliśmy w świetlicy szkolnej „Dzień Kropki”. Obchody rozpoczęliśmy głośnym czytaniem „Kropki” Petera H. Reynoldsa. Eliza Wunderlich z koła czytelniczego „Fascynaci Inspirujących Książek” zachwyciła pięknym czytaniem najmłodszych. Pierwszoklasiści z zaciekawieniem wsłuchiwali się w słowa opowiadania. BRAWO ELIZA!!!  W tym dniu wycinaliśmy także kropki z wcześniej przygotowanych przez nas plastycznych inspiracji. Utworzyliśmy obraz z kropek, który zawisł w gablocie świetlicowej. Tworzyliśmy palcami „Kropkowane dzieła” oraz ozdobiliśmy boisko szkolne małymi i dużymi kropkami. Dzień Kropki był kolejnym udanym wydarzeniem w naszej świetlicy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Dzień Kropki w następnym roku szkolnym.

Joanna Emilian