„I znów do szkoły biegniemy”

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

„I znów do szkoły biegniemy”

2 września 2019 roku, po długiej  wakacyjnej przerwie nadszedł czas na powrót do szkoły.  Na początku społeczność szkoły uczestniczyła we mszy świętej. Po mszy uczniowie wraz z rodzicami o godz. 9.00 zgromadzili się na placu przed budynkiem szkoły na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Pani dyrektor Elżbieta Kozłowska serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych. Na szczególne powitanie zasłużyli najmłodsi uczniowie, którzy dzielnie wraz z rodzicami po raz pierwszy przestąpili progi naszej szkoły. W swoim wystąpieniu Pani dyrektor wyraził nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny będzie owocny i przyniesie satysfakcję nauczającym i nauczanym. Wszystkim zgromadzonym przedstawiono całą kadrę pedagogiczną. Po apelu wszyscy rozeszli się do klas, aby spotkać się z wychowawcami, którzy poprowadzili organizacyjne spotkanie oraz przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Wszystkim uczniom życzymy zapału w zdobywaniu wiedzy i dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce, a nauczycielom wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy!!!