Witaj PRZYGODO! – klasa IV

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Wycieczka klasy 4

Dnia 24 maja wybraliśmy się na długo wyczekiwaną wycieczkę. Odwiedziliśmy Mikołajki, gdzie odbyliśmy rejs statkiem po 4 jeziorach. Później zjedliśmy pyszny obiad i mogliśmy kupić pamiątki. Następnie pojechaliśmy do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Mogliśmy tam pogłaskać i nakarmić wiele słodkich zwierzątek. Byliśmy również w Galindii, w której poznaliśmy bardzo ciekawe historie o plemieniu Galindów, a dzięki ciekawym zajęciom poczuliśmy się jak oni. Dopisała nam pogoda, a podróż autokarem umilał przewodnik, który opowiadał ciekawe historie i legendy.

Bardzo dziękujemy pani Oli i pani Kasi, które troskliwie się nami opiekowały. Czekamy na następny wyjazd.

Oliwia Tłoczkowska, klasa 4