Ostatni dzwonek

Posted on Posted in Aktualności Barczewko, Aktualności szkoła, Szkoła podstawowa
Uroczyste zakończenie roku szkolnego:
Za nami kolejny rok szkolny. Uroczystość pełna emocji, wzruszeń, gratulacji odbyła się na placu szkolnym 24 czerwca. Panie dyrektor Elżbieta Kozłowska i wicedyrektor Marzanna Moszczyńska miały pracowity dzień. Wręczono świadectwa, dyplomy, podziękowania. Uroczystość ta zapisze się wyjątkowo w historii naszej placówki. Po 15 latach stanowisko dyrektora SP Łęgajny opuszcza pani Elżbieta Kozłowska. Dziękujemy za te wspólne lata💐.
Nadeszły długo wyczekiwane wakacje.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego:
8.00 – Łęgajny – spotkanie z uczniami klas I-III – plac przed szkołą
8.00 – Barczewko – spotkanie z uczniami w szkole
10.00 – Łęgajny – Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV-VIII – plac przed szkołą
9.00 – Msza święta w kościele parafialnym w Łęgajnach
Dojazd

W dniu zakończenie roku szkolnego, dzieci dojeżdżają do szkoły bez zmian (według ustalonego rozkładu),

odjazd ze szkoły ok. 12.00.