FERIE BEZ NUDY

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa
Przepis na nudę….?
Oczywiście my i nasi uczniowie już go dobrze znamy…Coś dla umysłu, ciała i podniebienia. W ciągu trzech dni feryjnych w naszej szkole dużo się działo dobrego. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach edukacyjnych, plastycznych, tanecznych, rozwijających kompetencje społeczne, grach, zabawach ruchowych, zajęciach z drukarka 3d.  Dyskotekowe wygibasy i  kulinarne rarytasy. Do tego  pieczenie kiełbasek na ognisku, zabawy w śniegu i na śniegu 🙂
I wreszcie ostatni dzień ferii to wytchnienie w kinie od intensywnej zabawy i zanurzenie się w seansie filmowym.
Dziękujemy wszystkim za miłą współpracę.
A. Jakubiak, W. Werner, A. Ćwiek-Pytel, I. Zielińska , M. Cybruch
Agnieszka Ćwiek-Pytel