Szkoła Przyjazna Środowisku

Posted on Posted in Aktualności przedszkole, KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Certyfikat  „Szkoła  Przyjazna Środowisku” dla Przedszkola Publicznego w Łęgajnach

W dniu 6 października 2023r.  Kapituła konkursu  dokonała  oceny sprawozdań  nadesłanych  przez szkoły, przedszkola ubiegające się o Certyfikat  „Szkoła Przyjazna Środowisku”. Znaleźliśmy się wśród  36 placówek , które uzyskały  Certyfikat Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty na okres 3 lat. Dzisiaj, tj. 8 listopada w Warmińsko- Mazurskim  Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się gala wręczenia Certyfikatów. Przedszkole  reprezentowała Pani Dyrektor Marzanna Moszczyńska oraz koordynator działań ekologicznych w przedszkolu Bożena Szewc.  Uroczystość  uatrakcyjniły dzieci z  Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach , z Przedszkola „Żaczek” w Olsztynie  oraz uczniowie  IV LO w Olsztynie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uzyskania Certyfikatu.