Mali ogrodnicy z Barczewka

Posted on Posted in Aktualności Barczewko
„Sówki” w roli ogrodników

Nasze „Sówki” w roli ogrodników spisały się na medal. 19 marca dzieci w parach posadziły cebulki mieczyków. Każda para codziennie doglądała swojej roślinki, podlewała, porównywała z roślinkami kolegów. Jedne rosły szybciej, inne wolniej. Jedna cebulka zaskoczyła nas tym, że wyrosły z niej, aż 3 mieczyki. A dzisiaj, korzystając z pięknej pogody, posadziliśmy nasze kwiaty w przedszkolnym ogrodzie. Oczywiście nadal będziemy o nie dbać i ich doglądać. Mamy nadzieję, że niebawem zakwitną i będą upiększać nasz ogród. Nasze „Sówki” w roli ogrodników spisały się na medal. 19 marca dzieci w parach posadziły cebulki mieczyków. Każda para codziennie doglądała swojej roślinki, podlewała, porównywała z roślinkami kolegów. Jedne rosły szybciej, inne wolniej. Jedna cebulka zaskoczyła nas tym, że wyrosły z niej, aż 3 mieczyki. A dzisiaj, korzystając z pięknej pogody, posadziliśmy nasze kwiaty w przedszkolnym ogrodzie. Oczywiście nadal będziemy o nie dbać i ich doglądać. Mamy nadzieję, że niebawem zakwitną i będą upiększać nasz ogród.

Klaudia Lewandowska