Dnia 7 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji uczniowie klasy 2a i 2b przygotowali uroczysty apel, podczas którego przypomnieli nam o znaczeniu wolności, odwagi i miłości do Ojczyzny.
Był to piękny moment refleksji nad historią naszego kraju oraz okazja, by wspólnie okazać patriotyzm i szacunek dla tych, którzy walczyli o niepodległą Polskę.