Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łęgajnach zaprasza rodziców do zapisywania dzieci do klasy pierwszej.
Zapisy będą przyjmowane od dnia 9 lutego 2026 r. do 27 lutego 2026 r. w sekretariacie szkoły (7:00–15:00).
Wnioski rekrutacyjne można pobierać od dnia 9 lutego 2026 roku w sekretariacie szkoły oraz ze strony internetowej: www.zsplegajny.pl.
Rekrutacja odbywa się na podstawie:
- Zarządzenia Nr 0050.10.2026 Burmistrza Barczewa z dnia 30 stycznia 2026 r. w sprawie określenia kryteriów i liczby punktów za poszczególne kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia, stosowanych w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2026/2027 do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Barczewo,
- Zarządzenia Nr 0050.9.2026 Burmistrza Barczewa z dnia 30 stycznia 2026 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2026/2027 do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Barczewo.
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łęgajnach
Marzanna Moszczyńska
Regulamin rekrutacji dzieci do klas pierwszych rok szkolny 2026 2027
zał 1 Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie Łęgajny do kl I
zał 2 Prośba rodzica dziecka 6 letniego o przyjęcie do klasy I
zał 3 Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu klasa 1 Łęgajny
zał 4 Oświadczenie o spełnianiu rocznego przygotowania przedszkolnego
