1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka pełen uśmiechu, zabawy i kolorów! Na dzieci czekały kiełbaski, lody, zabawy sportowe, malowanie twarzy i na sztalugach, swobodne zabawy oraz radosny Festiwal Kolorów. 🌈🎨⚽🍦
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia. ❤️