18 maja – dzień patrona szkoły był wspaniałym czasem na przypomnienie sobie postaci Jana Pawla II i usłyszenie wielu utworów zaśpiewanych przez laureatów konkursu „ . Serdecznie dziękujemy za obecność i wspólne świętowanie.