W czwartek 23 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.
W bibliotece szkolnej:
1. Uczniowie klas pierwszych otrzymali Wyprawkę Czytelniczą ufundowaną przez Instytut Książki,
2. Uczniom klas I – III zaproponowano wykreślanki, a uczniom klas IV – VIII krzyżówkę poświęconą książce.
W piątek natomiast bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z zerówki.





