Oferta pracy – NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Oferta pracy na stanowisku Nauczyciel Przedszkola w Przedszkolu Publicznym w Łęgajnach wchodzącym w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęgajnach.

Pełny etat

Wymagania

  • wykształcenie: edukacja przedszkolna, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • empatia, optymizm, kreatywność,
  • dobra znajomość literatury dziecięcej, zabaw przedszkolnych, piosenek etc.

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć zgodnie ze scenariuszami przedszkolnymi,
  • tworzenie planów miesięcznych,
  • prowadzenie zgodnej z przepisami dokumentacji,
  • sporządzanie opinii o dzieciach,
  • uczestniczenie w Radach Pedagogicznych,
  • spotkania z Rodzicami,
  • współpraca z innymi pracownikami Placówki dla dobra dziecka,
  • organizowanie imprez dla Rodziców,
  • uczestniczenie w imprezach i wycieczkach
  • dbanie o ład w miejscu pracy,
  • tworzenie ozdób okolicznościowych.

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony od zaraz do 31 marca 2022r.
  • pracę w młodym przyjaznym zespole.
  • wsparcie merytoryczne innych specjalistów.
  • pensum 25 godzin.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty należy składać do 22.10.2021 roku w godzinach od 8.00 do 15.00 w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Łęgajnach.

Elżbieta Kozłowska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęgajnach