Dni Rodziny – Barczewko 2016

Posted on Posted in Szkoła podstawowa

Dzień Rodziny – 3 czerwca 2016

W piątek 3 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny. Oj działo się, działo!

Na samym początku, o godz. 9:00 odbyło się przedstawienie, w którym udział wzięli uczniowie z klasy I i II.

W rolę głównego bohatera – profesora wcielił się Bartek Barwiński, który odpytał  swoich uczniów z zasad ortografii. Gdy się okazało, że zasady ortografii są dobrze znane wszystkie dzieci złożyły życzenia dla rodziców, zaprezentowały piosenki i wręczyły przygotowane prezenty.

Po części artystycznej zaprosiliśmy przybyłych gości do zabawy na świeżym powietrzu. Zabawy z chustą animacyjną, puszczanie  baniek, malowanie twarzy wszystko to sprawiło dzieciom wiele radości. Dużą atrakcją dla naszych milusińskich były przejażdżki na kucach,  które poprowadziła pani Irena Mosoń z mężem. Nie obyło się bez ogniska, pieczenia kiełbasek i słodkiego poczęstunku.

Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas przejdzie do rodzinnej historii jako miłe wspomnienie.

Alicja Dzierzęcka