II miejsce Patrycji Bojarskiej w międzyszkolnym konkursie plastycznym „WARMIDŁA”

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

„Warmidła czyli ukryte w legendach warmińskie straszydła”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym, świetlicowym konkursie plastycznym „Warmidła czyli ukryte w legendach warmińskie straszydła”. Konkursowe prace przygotowało 9 uczniów: Lena Potorska (II a), Patrycja Bojarska (IV a), Oliwia Kraszewska (IV a), Wiktoria Szymańska (IV a), Jesika Neukirch (IV b), Patryk Gawroński (VI b), Paulina Jakubowska (VI b), Marysia Konecka (VI b) i Agata Luks (VI b). Były kłobuki, topichy, Król Ryb, Smętek… Każda praca wykonana inną techniką, każda ciekawa, przy każdej nasi artyści musieli się bardzo napracować.

Wśród ogromnej konkurencji (ponad 100 prac!) jury doceniło pracę Patrycji Bojarskiej („O czarnym psie – duchu z Ogrodzieńca”), przyznając jej II miejsce w kategorii klas IV – VI. W dniu 17 maja w Szkole Podstawowej w Dywitach odbyło się uroczyste wręczenie nagród, na którym była Patrycja wraz z mamą i nauczycielem, panią Katarzyną Kamińską, odpowiedzialną za przygotowanie uczniów do konkursu.

Patrycji gratulujemy wspaniałego sukcesu! Wszystkim pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszego rozwijania uzdolnień plastycznych.

Katarzyna Kamińska