POEZJA DZIECIĘCA – WOJEWÓDZKI SUKCES W NASZYCH RĘKACH!

Posted on Posted in Szkoła podstawowa

Spotkania z Poezją – finał

W dniu 2 czerwca Aleksandra Michalska z kl.3a zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkania z Poezją”, w kategorii klas 1-3. Eliminacje były długie: najpierw etap szkolny, potem gminny, następnie rejonowy. Tak krok po kroku doszliśmy, aż na etap wojewódzki, który odbył się w Olsztynie, w CEiIK.
Konkurencja bardzo duża, występowało 13 laureatów, szczęście jednak sprzyjało nam.
Wiersz „Dziwna bajeczka” Danuty Wawiłow zachwycił jury, ponieważ Ola była doskonale przygotowana i powiedziała wiersz po mistrzowsku. Do sukcesu przyczyniła się  wychowawczyni Beata Sierpińska, niezaprzeczalnie pomogły też zajęcia dodatkowe, na które woziła nas jej mama. Jesteśmy bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów.
Beata Sierpińska