Jeden z DZIESIĘCIU – HISTORIA – 2017

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Zobacz: Gość specjalny KONKURSU

1 grudnia w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy -€“ „1 z 10”, wzorowany na telewizyjnym teleturnieju. Udział w nim wzięli najlepsi reprezentanci klas V – VII. Zagadnienia obejmowały historię, historię regionalną oraz wiedzę ogólną. Uczestnicy konkursu mogli choć odrobinę poczuć się jak w prawdziwym teleturnieju. Aby zwyciężyć należało wykazać się dużą wiedzą i nerwami ze stali! Nasz konkurs duchowo wspierał Pan Tadeusz Sznuk -€“ telewizyjny prowadzący teleturniej „1 z 10” , który w filmiku pozdrowił uczestników naszego konkursu i trzymał za nich kciuki! 
A oto laureaci!
1 miejsce – Fabian Żelazny z klasy 6A
2 miejsce -€“ Maksymilian Kacprzak z klasy 5 B
3 miejsce -€“ Michał Mikołajczyk z klasy 5 B
Dla zwycięzców czekały nagrody: gry planszowe, komiksy, kubki oraz drobne upominki.

Konkurs przygotował i poprowadził pan Marcin Cybruch.