ANDRZEJKI 2017 – wieczór wróżb i magii.

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

W dniu 30 listopada 2017r w naszej szkole odbyły się coroczne Andrzejki.  Na wszystkich gości czekały sale wróżb, gier i zabaw dla młodszych, sala lania wosku, słodka kawiarenka, kawa, herbata, orzeźwiające napoje, kiermasz ozdób bożonarodzeniowych oraz dyskoteka dla dzieci starszych. Pomieszczenia wyglądały bajecznie, można było poczuć klimat magii albo miło spędzić czas w kawiarence, gdzie czekały wspaniałe wypieki przygotowane przez rodziny naszych uczniów. Na kiermaszu można było nabyć unikatowe ozdoby bożonarodzeniowe wykonane samodzielnie przez najlepszych artystów ( rodziców, uczniów, dyrekcję, kadrę pedagogiczną, pracowników obsługi). Zabawa dla młodszych i starszych cieszyła się dużym powodzeniem. Każdy kto odwiedził szkołę w tym dniu mógł znaleźć coś dla siebie.