Wieczór gier i zabaw – tak się bawiliśmy.

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

23 marca w naszej szkole odbył się „Wieczór zabaw i gier planszowych”.  Dzieci wraz z rodzicami mogły wspólnie spędzić czas przy różnego rodzaju grach planszowych, sprawnościowych i wymagających zaangażowania sił fizycznych.  Tego wieczoru odbył się również teleturniej „Jeden z dziesięciu”, w którym uczniowie prezentowali swoje wiadomości z różnych dziedzin wiedzy. Nie zabrakło miejsca na kiermasz świąteczny, gdzie można było nabyć piękne ozdoby własnoręcznie wykonane przez uczniów i ich najbliższych. Czas można było spędzić spokojnie w przeuroczej kawiarence, gdzie popijając herbatę czy dobrą kawę gracze dzielili się swoimi wrażeniami z uczestnictwa w rozgrywkach.  Dla wielbicieli i nie tylko, dobrych wypieków przygotowano smakowite ciasta, ciastka i galaretki.

Wszystkim, którzy się zaangażowali w to przedsięwzięcie oraz tym co byli z nami i tym, których zabrakło z różnych powodów serdecznie dziękujemy!