Jesienne inspiracje

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

„Jesienne inspiracje”- warsztaty plastyczne dla  uczniów klas I-III

Uczniowie klas I- III uczestniczyli w warsztatach, które odbyły się w dniu 25 października 2019 w naszej szkole. Podczas zajęć dużo się działo. Uczniowie tworzyli wspaniałe dzieła, wykorzystując rożne techniki plastyczne. Malowali nie tylko pędzlami, gąbką, ale także widelcami tworząc jesienne jeże. Wykorzystali nakrętki od butelek plastikowych, przy pomocy, których powstały dorodne kiście winogron. Stworzyli różnobarwne jesienne pejzaże z parasolką w tle, które każdy mógł zabrać ze sobą do domu. Stworzone przez uczniów kolorowe jeże z odcisków rąk będą poprawiały nam humor podczas jesiennej szarugi. Stworzyliśmy wspólnie także piękne drzewa z darów jesieni, które można podziwiać w galerii zdjęć.

Joanna Emilian

Katarzyna Kamińska

Mariola Leszczyńska