Spotkanie z autorką powieści dla dzieci

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Spotkanie z autorką powieści dla dzieci, które podbijają serca czytelników…

07 listopada 2019 w jesienne, listopadowe popołudnie odbyło się w naszej szkole spotkanie z autorką książek dla dzieci panią Beatą Sarnowską. Pani Beata opowiedziała nam o swojej twórczości. Podczas spotkania okazało się, że niektórzy z nas czytali już dzieła naszego gościa. Pani Sarnowska przeprowadziła warsztaty, które tematycznie nawiązywały do jednej z napisanych przez pisarkę książek. Mogliśmy przypomnieć sobie ciekawe fakty z życia naszego wielkiego polskiego astronoma Mikołaja Kopernika, rozszyfrowywaliśmy także zagadki oraz wzięliśmy udział w zabawie „Układ słoneczny”. Pani Beata niezmiernie ucieszyła się, że dzieci tak licznie przybyły na spotkanie i chętnie uczestniczyły w zajęciach.

Serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia i poświęcony nam czas.

                                                                                                                                                             Joanna Emilian

                                                                                                                                                             Katarzyna Kamińska

                                                                                                                                                             Mariola Leszczyńska