Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Za parę chwil … wakacje!

Zakończenie roku szk. 2017/18 cz 1

Zakończenie roku szk. 2017/18 cz 2 – występy uczniów

Zakończenie roku szk. 2017/18 cz 2b – występ Kuby

Zakończenie roku szk. 2017/18 cz 3 – Podziękowanie paniom: Mirce i Marysi

22 czerwca, ostatniego dnia roku szkolnego 2017/2018, prognozy pogody wskazywały na deszcz, dlatego wystrojeni uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i zaproszeni goście zgromadzili się w naszym kościele parafialnym.

Po Mszy św. nastąpiła uroczystość zakończenia roku szkolnego. Program artystyczny pod kierunkiem pani Iwony Sankowskiej przygotowali uczniowie naszej szkoły. Podziękowania za całoroczny trud nauczycielom i pracownikom szkoły wieńczyły dedykowane im utwory muzyczne, które wspaniale odegrali utalentowani uczniowie na instrumentach. Wystąpili: Antoni Pacholec i Krzysztof Oboński z kl.I, Przemek Oboński z kl. IIIb, Maria Żuber z kl. IIIa, Weronika Pazera z kl. IVb oraz Jakub Mikołajczyk z kl. VIIb. Piosenki prezentował chórek złożony z uczennic z klas IV-V. Cały program prowadzili Patrycja Bojarska z kl. Va i Maksymilian Kacprzak z kl. Vb.

Uroczystość była szczególna, bowiem w jej trakcie za wieloletnią pracę dla nas i szkoły dziękowaliśmy paniom przechodzącym na emeryturę: Pani Mirosławie Werbowy oraz Pani Marii Sobocińskiej. Do naszych podziękowań i piosenek dla pań dołączyli się także goście wraz z Panią Dyrektor. Głos zabrała Dyrektor MZOiZ w Barczewie Hanna Chyżyńska.
Za bardzo wysokie wyniki w nauce, ze średnią ocen 6,0, list gratulacyjny Burmistrza Miasta Barczewo otrzymali Weronika Pazera- uczennica klasy IVb oraz Jakub Mikołajczyk z klasy VIIb. Spotkania w klasach z wychowawcami i rozdanie świadectw uwieńczyły rok szkolny 2017/2018.