Kadra szkoły

Nauczyciele i pracownicy obsługi Zespółu Szkolno – Przedszkolnego w Łegajnach

dyrektor: Elżbieta Kozłowska;  e-mail: e.kozlowska@zsplegajny.pl
wicedyrektor: Marzanna Moszczyńska;  e-mail:  m.moszczynska@zsplegajny.pl

pedagog: Katarzyna Kamińska; e-mail:  k.kaminska@zsplegajny.pl

psycholog: Aneta Kunicka;  e-mail: a.kunicka@zsplegajny.pl

GODZINY PRACY PEDAGOGA i PSYCHOLOGA SZKOLNEGO

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łegajnach

Nauczyciele klas I-III

  • Szczepkowska Ewa – wychowawczyni kl. I, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Iwona Sankowska – wychowawczyni kl. II, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Iwona Sosnowska – wychowawczyni kl. IIIa, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Mariola Leszczyńska – wychowawczyni kl. IIIb, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Nauczyciele klas IV-VIII

  • Aleksandra Kaczyńska – wychowawczyni kl. IV, nauczyciela j. polskiego
  • Małgorzata Dawidson – wychowawczyni kl. V, nauczyciela j. polskiego
  • Renata Małyska – wychowawczyni kl. VI, nauczycielka geografii i plastyki
  • Martyna Mrozowska- wychowawczyni kl. VIIa, nauczycielka j. angielskiego
  • Renata Tuchulska – wychowawczyni kl. VIIb, nauczycielka biblioteki, języka polskiego
  • Marcin Cybruch – wychowawca kl. VIII, nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, edukacji dla bezpieczeństwa
  • Beata Gołębiewska – nauczycielka matematyki i techniki
  • Tomasz Sołowiej – nauczyciel matematyki i Informatyki
  • Kamila Komor – nauczycielka języka angielskiego, biologii
  • Katarzyna Kubasik  – nauczycielka języka angielskiego
  • Maciej Wnukiewicz – nauczyciel chemii, fizyki
  • Joanna Emilian – nauczycielka j. niemieckiego i nauczyciel współorganizujący
  • Sylwester Wyłupski – nauczyciel w – f
  • Maciej Dziuba – nauczyciel w – f
  • Dorota Martyniak – nauczycielka w – f
  • Iwona Zielińska – nauczycielka katechezy
  • Anna Bułakowska – nauczycielka muzyki
  • Agnieszka Ćwiek-Pytel – kierownik świetlicy
  • Katarzyna Kamińska – pedagog, nauczyciel doradztwa zawodowego
  • Aneta Kunicka  – psycholog
  • Agnieszka Ostrowska – logopeda
  • Eliza Dmochowska – nauczyciel współorganizujący
  • Lucyna Tłoczkowska – nauczyciel współorganizujący
  • Wioletta Kaśkiewicz – nauczyciel współorganizujący
  • Wioletta Werener – nauczyciel współorganizujący
  • Anna Kalinowska – nauczyciel współorganizujący
  • Michał Werbowy
  • Aleksandra Klonowska
  • Agnieszka Jakubiak

Obsługa

  • Bożena Wunderlich – specjalista do spraw administracji
  • Anna Andernajs – referent
  • Beata Magda – Pani dbająca o czystość w szkole (p. woźna)
  • Małgorzata Korpusik – Pani dbająca o czystość w szkole (p. woźna)
  • Andrzej Moszczyński – konserwator
  • Patryk Bursa- administrator szkolnej sieci informatycznej