Zakończenie roku w grupie „Pszczółki”

Posted on Posted in Aktualności przedszkole

8 czerwca  2018r.  w grupie „Pszczółki” odbyła  się uroczystość   z okazji  zakończenia  roku. Dzieci zaprezentowały bardzo bogaty  program artystyczny. Nie  zabrakło wierszy, piosenek i tańców. Przedszkolaki miały okazję  wystąpić na łonie  natury, na scenie nad Jeziorem Linowskim. Na uroczystości gościliśmy Panią Dyrektor Elżbietę  Kozłowską i   Panią Beatę  Gołębiewską,  sołtysa Pana  Andrzeja Turka, Panią  Małgorzatę  Dymkowską- Kolender  oraz  rodziców. Pszczółki przepięknie prezentowały  się w odświętnych  strojach. Każdy przedszkolak otrzymał  pamiątkowy dyplom, album  ze  zdjęciami oraz  upominki. Nie  zabrakło  także olbrzymiego tortu ze  zdjęciem grupowym a także  innych  słodkości i kiełbasek. Dziękujemy  wszystkim  rodzicom, którzy  włączyli się w organizację  uroczystości.

Nauczyciel przedszkola