„PRAWA CZŁOWIEKA – WSZYSCY RODZIMY SIĘ WOLNI”

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„PRAWA CZŁOWIEKA – WSZYSCY RODZIMY SIĘ WOLNI”

Uczniowie klasy I pod opieką Pani Marzanny Moszczyńskiej wzięli udział w IV edycji powiatowego konkursu plastycznego „PRAWA CZŁOWIEKA – WSZYSCY RODZIMY SIĘ WOLNI”.

Celem konkursu była promocja praw i wolności chronionych „Konwencją o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności” oraz zwiększenie zainteresowania wiedzą na temat praw człowieka we współczesnym świecie.

Miło nam poinformować, że I miejsce zajęła AGATA WASIECZKO z klasy I.

Nagrodą w konkursie jest między innymi zamieszczenie pracy plastycznej Agaty w kalendarzu wydanym przez Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Olsztynie, który będzie przekazany do wybranych placówek edukacyjnych, do Rzecznika Praw Dziecka oraz będzie przedmiotem akcji charytatywnych.

Gratulujemy Agacie i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!