„Deutschland-unser Nachbar” – WYNIKI

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

WYNIKI Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Językowego „Deutschland-unser Nachbar”

Konkurs Plastyczno-Językowego „Deutschland-unser Nachbar” został ostatecznie rozstrzygnięty. Wzięli w nim uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych, którzy uczą się języka niemieckiego. Praca konkursowa miała przedstawiać lub promować walory krajoznawczo – turystyczne, architektoniczne lub kulturowe naszego sąsiada- Niemiec, bądź wybranego regionu w Niemczech. Spośród otrzymanych prac jury wyłoniło zwycięzców  i wyróżnionych.

I   Miejsce – Maksymilian Cygan – SP Wipsowo

II  Miejsce – Marta Orzoł – SP Klebark Wielki
III Miejsce – Nikola Urbańska – SP Klebark Wielki

Wyróżnienia:
Patrycja Głębocka – SP Głotowo, Pola Romanowska – SP Głotowo, Wiktoria Bark – SP Klebark Wielki, Oliwia Powichrowska – SP Łęgajny.

Sponsorem nagród w konkursie był Konsulat Generalny Niemiec w Gdańsku.

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Joanna Emilian