Językowe zmagania klas VI-VIII

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

XVI Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Kronowie

Troje uczniów naszej szkoły:  Marta Symerewicz, Daniel Małkowski i Alicja Kabelska zajęli drużynowo III miejsce w XVI Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Kronowie.

Uczniowie startowali w kategorii  klas 6-8. Do konkursu przystąpiło 5 drużyn z: SP nr 1, SP nr 3 w Barczewie, SP w Łęgajnach, NSP w Kronowie oraz NSP w Lamkowie. Uczniowie zmagali się z zadaniami konkursowymi obejmującymi znajomość wiedzy o krajach anglojęzycznych, test leksykalno-gramatyczny, scenki sytuacyjne oraz dyktando biegane.  Zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności.
I miejsce SP nr 1 w Barczewie
II miejsce NSP w Kronowie
III miejsce SP w Łęgajnach
Nagrody ufundowała  szkoła językowa What’s up? w Barczewie.

Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów językowych!