Listopad w klasie IB

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Listopadowe aktywności w klasie I B

Listopad w klasie I B był niezwykle bogaty w wydarzenia. Dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym „Laurka dla krwiodawcy”. 🩸🩸Wykonały także kartki świąteczne dla dzieci z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. 🎅🎅🎅Brały udział w konkursie plastycznym „Biblioteka w mojej szkole”. 🎨Nagrody zdobyły: Kinga Chałkowska, Hania Goerigk, Iga Klonowska. 👏👏👏 Odwiedziły Muzeum Przyrody, gdzie uczestniczyły w warsztatach „Mieszkańcy Starego Lasu”. 🐭🦊🐻Na zajęciach malowały wrażenia z wyjazdu. Uczyły się pieśni patriotycznych z okazji Święta Niepodległości. 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Hania Goerigk wzięła udział w V Przeglądzie Pieśni Patriotycznych w Barczewie. 👏👏👏Dzieci uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielami Koła Łowieckiego „Żubr”. Mogły wysłuchać ciekawostek o życiu sokoła wędrownego. W dniu 24 listopada obchodziły Dzień Pluszowego Misia.🧸🧸🧸🧸