Warsztaty przyrodniczo-fotograficzne

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa
Uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie opowiadają o LESIE
Eko-Pracownia to nie tylko lekcje, zajęcia dodatkowe czy konkursy. 1 marca uczniowie klas VA, VB oraz VII wzięli udział w warsztacie przyrodniczo-fotograficznym 🌲📸przeprowadzonym przez uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie. Daniel (nasz ubiegłoroczny absolwent), Szymon oraz Michał opowiadali o funkcji lasu, o tym co możemy tam znaleźć i kogo spotkać. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć i dotknąć poroża jelenia, sarny, łosia oraz daniela. Prowadzący okazali się pasjonatami przyrody, Daniel bardzo obrazowo opowiadał o leśnych znaleziskach, Szymon pokazał naszej młodzieży swoje piękne zdjęcia, do których zrobienia wymagana jest ekstremalna cierpliwość.
Zdjęcia można obejrzeć na https://szymonbartold.com/
Bardzo dziękujemy Dyrekcji ZSL w Rucianem-Nidzie za możliwość spotkania z pełnymi pasji miłośnikami przyrody i liczymy na dłuższą współpracę.