Podziękowania

Posted on Posted in Aktualności Barczewko, Aktualności przedszkole, KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa
Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy niepedagogiczni, przyjaciele naszej szkoły, pragnę złożyć serdeczne podziękowania za pełen owocnej współpracy rok szkolny 2023/24.
Dziękuję za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie, budowanie pozytywnego wizerunku placówki i zaangażowane, za wsparcie, na jakie szkoła zawsze może liczyć z Waszej strony. Wiele szkolnych projektów nie mogłoby dojść do skutku, gdyby nie Wasza aktywność i chęć pomocy.
Serdecznie dziękuję Organowi Prowadzącemu i Radzie Rodziców. Głęboko wierzę, że okazywana nam przyjazna dłoń i siła serca będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra dziecka.
Gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za trud włożony w wychowanie, bezpieczeństwo i za dbałość o edukację oraz za to, że zakres Waszych obowiązków nie jest ogranicznikiem Waszych działań i dla dobra szkoły podejmujecie wiele dodatkowych inicjatyw.
To zaszczyt i przyjemność pracować z takimi ludźmi.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę wszystkim udanych i pełnych słońca wakacji.
DRODZY UCZNIOWIE!
Życzę Wam wakacji, które będą niezapomniane – pełne słońca, uśmiechu i nowych przygód.
Marzanna Moszczyńska