8 marca w klasie 3a – 2017

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

„Dzień Kobiet”

8 marca, po zajęciach lekcyjnych, zorganizowano w klasie 3a spotkanie integracyjne z okazji święta płci „piękniejszej” 😉 Rada Rodziców, jak i chłopcy z pomocą wychowawczyni, stanęli na wysokości zadania.
Chłopcy przygotowali KWIATKI, ale nietypowe, bo do zjedzenia (marchewka i ogórek), kanapki z tostów w kształcie serduszek, udekorowali stół. Rada Rodziców: ciasto, napoje, upominki oraz zabawne konkurencje, np.szukanie swojego imienia wśród muszelek, jedzenie jabłka, zawieszonego na tasiemce, czy też zabawę „Co kryje się w balonie?”
Wychowawczyni zaproponowała zabawę „Dłonie”, na których pisaliśmy miłe słowa o sobie nawzajem, po czym powstało z nich „Drzewo pozytywnych emocji”. Były też kalambury oraz nietypowe zadania logiczne dla dziewczynek. Po wykonaniu zadań każda koleżanka dostała upominek, jajko niespodziankę. Popołudnie upłynęło bardzo szybko, a miła atmosfera towarzyszyła nam aż do godz.19.00. Czas spędzony razem uważam za  niezwykle udany…Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za przybycie i zaangażowanie się, a szczególnie Radzie Rodziców…:) 🙂
Beata Sierpińska