Rozkład jazdy autobusów dowożących uczniów do szkoły

Posted on Posted in Aktualności Barczewko, Aktualności przedszkole, Aktualności szkoła, Szkoła podstawowa

Linia   B – 4 – cały rozkład !!!

–  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –  –

Linia   B – 4 – wybrane przystanki

rozkład ważny od dnia 1.09.2019

DZIEŃ ROBOCZY – szkolny

Kierunek: Barczewo – Wójtowo

przez Maruny – Szynowo – Tuławki – Gady – Barczewko – Łęgajny

Przystanek:

Barczewo Warmińska Pętla

6:20

12:54 14:47 16:34
 Szynowo 1

6:32

13:05

14:57

16:44

Tęguty 1

6:34

13:07

14:59

16:46

Barczewko Wieś 1

6:45

13:18

15:10

16:55

Łęgajny Szkoła 6:55 13:30 15:21 17:03
Łegajny wieś 2 6:56 13:31 15:22 17:05
Łegajny Pętla 6:58 13:33 15:24 17:07
Kaplityny Górne 2 6:59 13:35 15:26
Kaplityny 2 7:00 13:36 15:27
Wójtowo Gwoździe 2 7:01 13:37 15:28
Wójtowo Górne 2 7:02 13:39 15:30
Wójtowo Dolne 2 7:03 13:40 15:31

 

Kierunek: Wójtowo – Barczewo

przez Łęgajny – Barczewko – Gady – Tuławki – Szynowo – Maruny

Przystanek:

Wójtowo Dolne 2

7:07

13:44

15:35

Wójtowo gwozdzie 1

7:10

13:48

15:38

Kaplityny 1

7:12

13:49

15:39

Kaplityny Górne 1

7:14

13:51

15:41

Łegajny pętla DK16

7:17

13:53

15:42

Łęgajny Szkoła

7:20

14:00

15:48

Barczewko Wieś 2 7:30 14:08 15:56
Tęguty 2 7:39 14:19 16:06
Szynowo 2 7:41 14:22 16:08
Barczewo Warmińska 1 7:51 14:32 16:18
Barczewo  Wojska Polskiego Szkoła 2 7:52 14:34 16:20