Dlaczego warto czytać?

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa
Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży
Prezentacja
Prezentacja w PDF

W dniu 16 maja 2022 r. odbyło się zebranie ogólne z rodzicami uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Łęgajnach, w czasie którego nauczyciel bibliotekarz przeprowadził wykład wsparty prezentacją multimedialną na temat Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży, czyli dlaczego warto czytać. Ponadto rodzice zostali zapoznani z szeroką ofertą książek dostępnych dla uczniów w bibliotece szkolnej, a także z planowanymi w 2022 roku zakupami książek w ramach realizacji w szkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

                                                                                                                      Renata Tuchulska

                                                                                                                      nauczyciel bibliotekarz