Dzień otwarty Szkoły Filialnej

Posted on Posted in Aktualności Barczewko, KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Rodzina to siła

28 maja odbył się Dzień otwarty Szkoły Filialnej  z Oddziałem Przedszkolnym w Barczewku pt. „Rodzina to siła” połączony z Dniem Rodziny.

Dzień Rodziny rozpoczął się od występu naszych przedszkolaków dedykowanego Kochanym Rodzicom. Dzieci zaśpiewały piosenki, mówiły wiersze, dziewczynki zaprezentowały taniec z pomponami, nie zabrakło łez wzruszenia.

Następnie goście obejrzeli placówkę, dzieci które kończą przygodę z przedszkolem poznały swoją salę, sprawdziły czy pasują do szkolnych ławek. Po czym wszyscy udaliśmy się na zabawy z panią animatorką, słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla.Na zakończenie dzieci znalazły, ukryte na terenie boiska, prezenty z okazji dnia dziecka.

To był bardzo udany dzień pełen wrażeń i radości.

Klaudia Lewandowska