Klasa 1b zdobyła Marengo w Olsztynie! 🎉
Były sportowe wyzwania, zabawy ruchowe, dmuchaniec, balonowe szaleństwo i mnóstwo śmiechu. 🎈🤸‍♀️
Poznaliśmy także konie i alpaki, które cierpliwie znosiły wszystkie pytania i porcje smakołyków. 🐴🦙 na zakończenie mogliśmy skosztować pyszne kiełbaski 🔥
To był dzień pełen ruchu, radości i świetnej integracji!