Klasa 1b zdobyła Marengo w Olsztynie! 
Były sportowe wyzwania, zabawy ruchowe, dmuchaniec, balonowe szaleństwo i mnóstwo śmiechu. 

Poznaliśmy także konie i alpaki, które cierpliwie znosiły wszystkie pytania i porcje smakołyków. 
na zakończenie mogliśmy skosztować pyszne kiełbaski 










