Trzymaj formę

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

17 kwietnia w naszej szkole wystartował Ogólnopolski Program Edukacyjny pt. „Trzymaj formę” organizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny. Program miał na celu poszerzenie świadomości i wiadomości z zakresu diety, aktywności fizycznej i zdrowia. W tegorocznej edycji, uczniowie wszystkich klas wzięły czynny udział wykazując się dużym zaangażowaniem, współpracą i grupową mobilizacją. W akcji „Zdrowy tydzień”, każdego dnia, wszystkie klasy miały przydzielony kolor, według którego dostosowywały swój ubiór oraz dobierały przekąskę w postaci owocu lub warzywa. Najwyższą średnią punktów uzyskali uczniowie klasy Pierwszej. Prócz pierwszaków na podium uplasowały się kolejno klasa IIIB i IVA, którzy w nagrodę otrzymali kosze z owocami.