Kraj Goethego i Schillera . . .

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Warsztaty w Bibliotece Wojewódzkiej w Olsztynie

07.11.2018 uczniowie uczący się języka niemieckiego brali udział w warsztatach językowych: „Kraj Goethego i Schillera, czyli co wiemy na temat Niemiec i dlaczego uczymy się języka i poznajemy jego kulturę” oraz warsztatach z robotyki  „Droga fotona do niepodległości”. Zajęcia językowe były prowadzone w bardzo ciekawy sposób przez Panią Annę Derda, zaś z robotyki przez panią Emilię Woronowicz. Dzięki udziałowi w warsztatach zgłębiliśmy wiedzę na temat naszego zachodniego sąsiada oraz świata robotyki. Nasi uczniowie wykazali się podczas spotkania dużą pomysłowością programując  fotona w ten sposób, że na podsumowanie zajęć odśpiewał nasz Hymn Narodowy. Raz jeszcze bardzo dziękujemy Paniom Ani i Emilce za wspaniałe lekcje, za interesujący sposób przekazania wiedzy i za bardzo miłe przyjecie.

Joanna Emilian