INDEPENDENT SONGS 2018

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej 
INDEPENDENT SONGS

Dnia 04 grudnia 2018 roku, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łęgajnach odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej, pod hasłem Independent Songs.  Celem konkursu była m.in. prezentacja umiejętności wokalnych i językowych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób, promocja nowych talentów, przezwyciężenie tremy i stresu, umiejętność zachowania się na scenie, realizacja marzeń i ambicji, budzenie wiary we własne siły i talent.

Zgłosiło się dwunastu wykonawców z czterech szkół. Prezentacje zostały wysłuchane i ocenione przez Jury w składzie:

Iwona Sosnowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Łęgajnach

Adriana Kwiatkowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie

Bożena Roman-Kińska – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Lamkowie

Sylwia Możejko – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Ramsowie

Po wysłuchaniu  wszystkich uczestników konkursu Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I nagroda – Dominika Łubińska, Zuzanna Smolińska, SP Lamkowo
II nagroda – Hanna Gołębiewska, SP3 Barczewo

II nagroda – Jakub Mikołajczyk, SP Łęgajny
III nagroda – Maria Sobczak, Jakub Szejn, SP Łęgajny
wyróżnienia  – Maciej Stryjewski, SP Ramsowo

                      Franciszek Szablewski, SP Ramsowo

 

Za organizację i przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna była pani Martyna Mrozowska, której pomogli nauczyciele szkoły w Łęgajnach: panie Małgorzata Dawidson i Iwona Zielińska oraz panowie Hubert Dobrzyński i Mariusz Sawczuk. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodką niespodziankę.

Zapraszamy za rok!

Organizator:

                                                                                                       Martyna Mrozowska