„Język angielski na szóstkę”

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Egzamin TOEFL Primary Readig and Listening

Zdolni uczniowie naszej szkoły: Daria Wania, Fabian Żelazny, Daniel Małkowski, Aleksander Żarski, Oliwia Andernajs, Oboński Przemysław, Wus Kacper, Moszczyńska Zofia, Bastek Oliwia, Komar Bartosz, Wiktor Andernajs, Bartosz Mrozowski i Patrycja Bojarska, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uczęszczali na dodatkowe zajęcia
z języka angielskiego w ramach projektu „Raz, dwa, trzy – TERAZ MY” współfinansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020. Na początku czerwca 2019 roku przystąpili do egzaminu TOEFL Primary Readig and Listening. Już wkrótce otrzymają Certyfikaty potwierdzające ich wiedzę i umiejętności językowe.

Elżbieta Kozłowska