JOGOBAJKA

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

JOGOBAJKA KLASY II

23 września 2019 uczniowie klasy 2 z panią Marzanną Moszczyńską i Joanną Emilian odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Olsztynie. Uczestniczyli w zajęciach literacko-ruchowych realizowanych w oparciu o książkę Filippa Odevall i Kari Lundstrom „Bose stópki. Joga dla dzieci”. Była to interesująca wyprawa, podczas której uczestnicy mogli nauczyć sie kilku ćwiczeń z jogi pozwalających na zrelaksowanie się. Uczniowie stworzyli również swoją „Jogobajkę”. Zarówno, nauczyciele jak i uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu ciekawie spędzając czas. Podczas wyprawy zwiedzaliśmy także bibliotekę. Byliśmy m. in. w wypożyczalni, magazynie. Na zakończenie naszego spotkania zostaliśmy obdarowani jeżami z książek. Paniom z Biblioteki Pedagogicznej dziękujemy za ciekawe zajęcia i wspólnie spędzony czas.

Marzena Moszczyńska i Joanna Emilian