Jak zostać uczniem SZKOŁY MUZYCZNEJ?

Posted on Posted in Aktualności Barczewko, Aktualności przedszkole, KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Jak zostać uczniem SZKOŁY MUZYCZNEJ?

Szanowni Państwo,

Za nami bardzo trudny rok. Na szczęście wiele wskazuje na to, że po wakacjach wrócimy do normalnego życia i funkcjonowania, tak w codziennych aktywnościach, jak i w edukacji.

Póki co, wielu rodziców z niepokojem patrzy na długie godziny, które ich pociechy spędzają przed komputerami czy smartfonami. Jesteśmy przekonani, że kontakt dzieci ze sztuką, z muzyką, ruchem, wspólne muzykowanie, występy na koncertach będą w nadchodzącym czasie wspaniałym narzędziem, pomagającym dzieciom wrócić do radosnego, aktywnego i twórczego życia.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z treściami dotyczącymi rekrutacji i nauki w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Dywitach, filia Barczewo zamieszczonymi w formie atrakcyjnej ulotki na stronie Zespołu Szkół w Barczewie: ULOTKA_s1 , ULOTKA_s2, oraz obejrzenia filmu promującego naszą szkołę klikając lub wklejając ten oto link do przeglądarki:

http://psmdywity.org/?p=11057.

Rekrutacja odbędzie się 19 czerwca w godzinach 9 – 13 w budynku ZS w Barczewie.

Kontakt tel. 790 510 023, 608 581 834

Z poważaniem,

Jacek Michalski,

wicedyrektor SSM I st. W Dywitach,

filia Barczewo