Pasowanie Pierwszoklasistów

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa
,, NIECH WYROSNĄ Z WAS TACY CO WZLECIEĆ DO GWIAZD ZAPRAGNĄ”
Pasowanie - klasa Ia - materiał wideo
Pasowanie - klasa Ib - materiał video

20.10.2022r. odbyła się niezwykła uroczystość. Niezwykła nie tylko dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, czy szeregu przybyłych tego dnia do szkoły rodziców, zaproszonych gości lecz przede wszystkim niezwykła i niezapomniana właśnie dla Nich „świeżo upieczonych” uczniów klas 1, którzy przeszli pasowanie na pierwszoklasistę. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Dyrektor Oświaty i Zdrowia w Barczewie Barbara Szałaj-Borowiec. Uroczystość rozpoczęto od krótkiego występu artystycznego. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała dyrektor Marzanna Moszczyńska. Oczywiście nie obyło się bez gromkich braw ze strony dumnych rodziców. Od tego dnia wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

GRATULUJEMY!!