Spotkania profilaktyczne w szkole

Posted on Posted in Matematyka ZDALNIE, Szkoła podstawowa

Spotkania profilaktyczne

W dniu 26 kwietnia w naszej szkole odbędą się spotkania profilaktyczne:
kl. 4-6 – godz. 12:30-13:30 „Wzajemny szacunek – dzień dobry”
kl. 7-8 – godz. 14:00-15:00 „Rap Pedagogia”
Prowadzący: Dobromir Makowski, założyciel fundacji „Młodzi dla Młodych” oraz Centrum Młodzieżowego w Pabianicach, pedagog i animator projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach, wokalista i wykonawca muzyki rap, autor książki „Wyrwałem się z piekła”.
Spotkania mają formę muzycznego spotkania profilaktycznego, oparte są na doświadczeniach i historii życia wykonawcy.
Prosimy rodziców uczniów, którzy przyjeżdżają do szkoły po swoje dzieci, by w tym dniu – o ile dziecko kończy lekcje po spotkaniach – odbierać dzieci po zakończonych spotkaniach, by umożliwić im pełny udział.
Wydarzenie finansowane jest przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Barczewie.