PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Posted on Posted in Aktualności przedszkole

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE „PSZCZÓŁKI” – 27.04.2023r.

Nadszedł ten długo oczekiwany przez wszystkich dzień, kiedy to dzieci z najmłodszej grupy ,,Pszczółki” zostały włączone w poczet pełnoprawnych członków Przedszkola Publicznego w Łęgajnach.

Pasowania na Przedszkolaka dokonała Pani Dyrektor Marzanna Moszczyńska i w wielu serdecznych i ciepłych słowach zwróciła się do dzieci, rodziców i nauczycieli prowadzących grupę, podkreślając wyjątkowość tego wydarzenia.

Dzieci w przygotowanym programie artystycznym dały z siebie 100% umiejętności, wywołując uśmiech i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości. Było słodko i miodowo jak na ,,Krainę Pszczół” przystało.

Dziękujemy wszystkim przemiłym gościom za obecność na naszej grupowej uroczystości. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego święta wywołując radość na twarzach dzieci oraz zgromadzonych osób dorosłych.

Bożena Szewc, Elżbieta Moszczyńska