Super Chłopak – klasa II

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Super Chłopak

W przeddzień Dnia Chłopaka w klasie drugiej chłopcy w konkurencjach stawali ze sobą w szranki. Każda z konkurencji była punktowana. Punkty przyznawały także dziewczęta. Chłopcy sprawdzili się w umiejętności liczenia w pamięci w trakcie podbijania balonu, pokazali ewolucje na podłodze, zaprojektowali tatuaż dla płci pięknej, układali i zapisywali wyrazy z kompletu liter. Po podsumowaniu uzyskanej punktacji stało się jasnym, kto został drogą konkursową Super Chłopakiem. Pierwsze miejsce uzyskał Kacper Bastek, drugie Dawid Rogowski, trzecie David Gorczyński. W drodze głosowania dziewcząt Super Chłopakiem został Kacper Bastek. Na drugim miejscu uplasowali się jednocześnie Filip Pawłowski i Mateusz Żarski, a na miejscu trzecim Olaf Małkowski. Zabawę klasową zakończyło wręczenie wszystkim chłopcom dyplomów oraz upominków.

Iwona Sankowska